fbpx

Biz Kimiz ?

KURUCU ÜYELERİMİZ

Döngü Kooperatifi, ulusal ve uluslararası platformlarda Türkiye’yi temsil etmiş ve etmekte olan; mühendis, finansçı, akademisyen, iletişimci, öğretmen, ekonomist gibi farklı meslek gruplarından insanların bir araya gelerek oluşturduğu bir yapıdır.

Ayçe Bükülmeyen

Ayçe Bükülmeyen

Gazeteci, Yazar

İş birliği, dayanışma ve birlikte ilerlemenin en güzel ve somut örneği olan bu güzel oluşuma dahil olmak beni çok heyecanlandırıyor.

Burcu Karaca

Burcu K. Uğural

Tekstil Mühendisi

Hayatımdaki izleri ve nefes aldığımı hissettiğim anları çoğaltmanın peşinde anlamlı bir ömür geçirmeye çalışıyorum.

Elmas Kuruoğlu

Elmas Kuruoğlu

Ekonomist

Herkese mutlu ve başarılı olabileceği bir iş alanı sunabilecek, dünyada açlığı bitirecek, doğayı ve hayvanları koruyacak yardımlaşmayı ve üretimi hayal ediyorum.

Güliz Kıymaz

Güliz Kıymaz

İşletmeci

Hayatıma yeni bir amaç katacak bu işin parçası olmak ve bu ekiple birlikte çalışmak beni çok heveslendiriyor.

Müge Nisari

Müge Nisari

Gıda Mühendisi

Doğayı korumak, geliştirilebilir ve sürdürülebilir bir projenin içinde olmak, kadına destek vermek, bilgi ve tecrübeyi ihtiyacı olanla paylaşmak ve daha iyi bir gelecek için buradayım.

Sevda Boduroğlu

Sevda Boduroğlu

Gazeteci

Gençlerin eğitimi, doğal çevrenin korunması, üretimin arttırılması ve kadınlarımızın güçlenmesi konuları ile yakından ilgiliyim.

Tülay Aktan

Tülay Aktan

Avukat

Verimli toprak, farklı iklimler, güçlü bir çok insan; ülkemizde hepsi var… Binbir emek, düzgün tohum ve bol bereket diyerek bir araya geldik! Olmazsa olmazımız tarım için el ele.

Zeynep Çakaloz

Zeynep Çakaloz

Tekstil Mühendisi

Bu zamana kadar edindiğim tecrübeyi yaşama ve yaşadığımız coğrafyaya katkı için paylaşabilme fikri çok heyecan verici. Birlikten doğan kuvvet ve enerji ile güzel insanlarla güzel işler yapacağız.

Zeynep Derece

Zeynep Derece

Endüstri Mühendisi

Beni tanıyan herkes bilir tarım deyince içim titrer; her şeyin topraktan gelip toprağa döndüğü döngü beni büyülüyor. Bu döngüyü daha çok kişiyle paylaşabilmek için buradayım.

GÖNÜLLÜLERİMİZ

Döngü Kooperatifi’nde yapılan ve yapılmakta olan tüm faaliyetler gönüllülerimizin desteği ile hayata geçiriliyor. Gönüllülerimiz yaşadıkları topluma yarar sağlayacak projeler içinde yer alarak hem sosyal sorumluluklarını yerine getirme fırsatı buluyor hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlıyorlar.

Meltem Çiftçi

Meltem Çiftçi

Çevre Mühendisi

Yaşamın her alanında benzer düşüncedekilerin birlikteliğinden çıkan enerjiyi çok önemsedim. Özellikle bu bir üretim ve yol almaya dönüşüyorsa…

Naime Aydın

Naime Aydın

İşletmeci

Doğanın mucizevi işleyişine ve kendi içerisindeki muazzam döngüsüne, negatif etki bırakmadan, üretim kültürünün bir parçası olabileceğimi düşündüğüm için buradayım.

Haslet Erden

Haslet Erden

Öğretmen
Jülyet Yavuzaygen

Jülyet Yavuzaygen

İşletmeci
Özlem Bakan

Özlem Bakan

Ekonomist

Döngü kooperatifinin bir parçası olmak gurur verici.

Aysun Demirdöğen

Aysun Demirdöğen

Gıda Mühendisi

Topraktan çatala geçen süreçler ve insan-doğa uyumlu iş modelleri geliştirmek için buradayım.

Aynur Avalık

Aynur Avalık

Biyokompozit Mühendisi

Bir elin nesi var, iki elin sesi var! İnsanların bir araya gelerek geniş kitlelere ulaşıp, dünyayı değiştirebileceklerine inanıyorum. Bu döngünün bir parçası olmak gurur verici.

Ürünlerimiz artık Mağaza'da!

Menü