Bizden Haberler

Medya Ege Ropörtajı

Tarih: 11 Haziran 2020, Perşembe

Medya Ege’de yayınlanan röportajımızda Döngü Kooperatifi’ni, kuruluş hikayemizi ve gelecek planlarımızı konuştuk. Röportajın tamamını okumak için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Medya Ege

Büyük Tire Ropörtajı

Tarih: 11 Haziran 2020, Perşembe

Büyük Tire ‘de yayınlanan röportajımızda Döngü Kooperatifi’ni, Tire’deki çalışmalarımızı ve gelecek planlarımızı konuştuk. Röportajın tamamını okumak için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Büyük Tire

Gücisder Instagram Yayını

Tarih: 02 Haziran 2020, Salı

Gücisder Instagram sayfasında yayınlanan “Araştırma-Geliştirmede Kooperatifler: Döngü Kooperatifi Yaklaşımı” başlıklı röportajımızda Döngü Kooperatifi’ni konuştuk. Programın tamamını izlemek için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Gucisder

Ozbeoz.com Instagram Yayını

Tarih: 21 Mayıs 2020, Perşembe

Ozbeoz Instagram sayfasında yayınlanan röportajımızda Döngü Kooperatifi’ni ve tarımsal üretimin desteklenmesi ve güçlenmesinin ülkemizin geleceği için önemini konuştuk. Programın tamamını izlemek için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Ozbeoz.com

Gıda Hattı.com Röportajı

Tarih: 16 Aralık 2019, Pazartesi

Gıda Hattı.com’da yayınlanan röportajımızda Döngü Kooperatifi’ni, kuruluş hikayemizi ve gelecek planlarımızı konuştuk. Röportajın tamamını okumak için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Gıda Hattı

TV35 Tarım 4.0 Programı

Tarih: 19 Temmuz 2019, Cuma

TV35’te yayınlanan, Prof. Dr. Meltem Onay’ın sunduğu Tarım 4.0’a konuk olduk. Hem ülkemizde tarım ve çiftçiyi, hem de Döngü Kooperatifi’ni konuştuk. Programın tamamını izlemek için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Tv35

Tarımda Biz De Varız

Tarih: 20 Ocak 2019, Pazar
Röportaj: Ayçe Bükülmeyen

Hürriyet gazetesinde yayınlanan, Ayçe Bükülmeyen ile yaptığımız röportajda Döngü Kooperatifi’nin kuruluş hikayesini, neden ve nasıl bu kurulduğunu konuştuk. Bu keyifli röportajın tamamını okumak için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Hürriyet Ropörtajı
Menü