fbpx

Haberler

Tarım ve Orman Bakanlığı - Ege Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Haberi

Tarih: 27 Ağustos 2021

Ege Tarımsal Araştırma Enstitüsü ile Döngü Kadim Bilgiler Yeni Fikirler Bilimsel Araştırma Geliştirme Kooperatifi arasında sürdürülen işbirliği neticesinde Ege bölgesinde ilk yerli ve milli liflik keten çeşit adaylarımız EFE ve CEMRE için üretim izni alınmıştır. Türk tarımına hayırlı olsun.

Good 4 Trust Üretici Bülteni

Tarih: Haziran 2021

Good 4 Trust Üretici Bülteni’nin Haziran 2021 sayısında Döngü Kooperatifi’de yer aldı. Bültenin tamamını okumak için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

İzmir Life Ropörtajı

Tarih: Haziran 2021

İzmir Life Dergisi’nde yayınlanan röportajımızda Döngü Kooperatifi’ni, kuruluş hikayemizi ve gelecek planlarımızı konuştuk. Röportajın tamamını okumak için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Kanal Ege Haberi

Tarih: 20 Mart 2021

Kanal Ege ana haber bülteninde Döngü Kooperatifi’nin çalışmalarına yer verdi. Kanal Ege ekibi ile keten bitkisini ve kullanım alanları, kooperatifimizin ketenle ilgili projeleri ve AR-GE çalışmalarını konuştuk. Programın tamamını izlemek için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Hürriyet Ege Haberi

Tarih: 21 Şubat 2021

Hürriyet Ege’de yayınlanan Deniz Sipahi’nin köşe yazısının tamamını okumak için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

İdeaport Teknoloji Sohbetleri

Tarih: 21 Ocak 2021, Perşembe

Döngü Kooperatifi Kurucu Ortağı ve B-PREG Kompozit şirketinin ortağı Dr. Burcu Karaca Uğural, İdeaport Teknoloji Sohbetleri’nin konuğu oldu. Linkedin’de yayınlanan programın tamamını izlemek için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Sahrap Soysal Instagram Yayını

Tarih: 27 Aralık 2020, Pazar

@sahrapsoysal Instagram hesabında yer alan yayının tamamını izlemek için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

İzmir Life Haberi

Tarih: Ocak 2021

Aylık yayınlanan İzmir Life dergisinde yer alan haberin tamamını okumak için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Tarım ve Orman Bakanlığı Haberi

Tarih: 23 Aralık 2020, Çarşamba

Tarım ve Orman Bakanlığı resmi sitesinde yayınlanan haberin tamamını okumak için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Hürriyet Ege Haberi

Tarih: 26 Aralık 2020, Cumartesi

Hürriyet Ege’de yayınlanan röportajımızda Döngü Kooperatifi’ni, yeni yıl setimizi ve 2020 yılını konuştuk. Röportajın tamamını okumak için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Milliyet Ege Haberi

Tarih: 26 Aralık 2020, Cumartesi

Milliyet Ege’de yayınlanan röportajımızda Döngü Kooperatifi’ni, yeni yıl setimizi ve 2020 yılını konuştuk. Röportajın tamamını okumak için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Medya Ege Ropörtajı

Tarih: 11 Haziran 2020, Perşembe

Medya Ege’de yayınlanan röportajımızda Döngü Kooperatifi’ni, kuruluş hikayemizi ve gelecek planlarımızı konuştuk. Röportajın tamamını okumak için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Medya Ege

Büyük Tire Ropörtajı

Tarih: 11 Haziran 2020, Perşembe

Büyük Tire ‘de yayınlanan röportajımızda Döngü Kooperatifi’ni, Tire’deki çalışmalarımızı ve gelecek planlarımızı konuştuk. Röportajın tamamını okumak için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Büyük Tire

Gücisder Instagram Yayını

Tarih: 02 Haziran 2020, Salı

Gücisder Instagram sayfasında yayınlanan “Araştırma-Geliştirmede Kooperatifler: Döngü Kooperatifi Yaklaşımı” başlıklı röportajımızda Döngü Kooperatifi’ni konuştuk. Programın tamamını izlemek için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Gucisder

Ozbeoz.com Instagram Yayını

Tarih: 21 Mayıs 2020, Perşembe

Ozbeoz Instagram sayfasında yayınlanan röportajımızda Döngü Kooperatifi’ni ve tarımsal üretimin desteklenmesi ve güçlenmesinin ülkemizin geleceği için önemini konuştuk. Programın tamamını izlemek için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Ozbeoz.com

Gıda Hattı.com Röportajı

Tarih: 16 Aralık 2019, Pazartesi

Gıda Hattı.com’da yayınlanan röportajımızda Döngü Kooperatifi’ni, kuruluş hikayemizi ve gelecek planlarımızı konuştuk. Röportajın tamamını okumak için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Gıda Hattı

TV35 Tarım 4.0 Programı

Tarih: 19 Temmuz 2019, Cuma

TV35’te yayınlanan, Prof. Dr. Meltem Onay’ın sunduğu Tarım 4.0’a konuk olduk. Hem ülkemizde tarım ve çiftçiyi, hem de Döngü Kooperatifi’ni konuştuk. Programın tamamını izlemek için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Tv35

Tarımda Biz De Varız

Tarih: 20 Ocak 2019, Pazar
Röportaj: Ayçe Bükülmeyen

Hürriyet gazetesinde yayınlanan, Ayçe Bükülmeyen ile yaptığımız röportajda Döngü Kooperatifi’nin kuruluş hikayesini, neden ve nasıl bu kurulduğunu konuştuk. Bu keyifli röportajın tamamını okumak için aşağıdaki linke dokunabilirsiniz.

Hürriyet Ropörtajı
Menü