fbpx

Keten ve Sağlık

Keten ve Sağlık

Keten Tohumu ve Yağının sağlığımıza olan faydaları ile ilgili ünlü uzmanların görüşleri ve verdikleri bilgiler…

Menopoz ve Keten Tohumu

Amerika’da Silikon Vadisi’nde bilim insanı. Novome Biotechnologies Araştırma Geliştirme Bölüm Başkanı Biyoteknoloji Uzmanı  Ali R. Akın, Fonksiyonel Tıp Koçu Suzan Tekin’e anlattı: Menopozda Keten Tohumunun Faydaları

www.instagram.com/tv/CNQOtd8UcO/?utm_medium=copy_link

Mucize 4’lü karışım

İç Hastalıkları Uzmanı, Hürriyet Yazarı Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, keten tohumunun da aralarında olduğu 4 tohumun karışımının mucize etkisini anlatıyor. Kaynak: Prof. Dr. Osman Müftüoğlu İnstagram Hesabı ve YouTube kanalı.

https://www.instagram.com/tv/COKp2rHHjVp/?utm_medium=copy_link

Neden keten tohumu tüketmeliyiz?

Dr. Murat Kınıkoğlu, „Neden keten tohumu tüketmeliyiz?“ sorusunu, tıbbi bilgiler vererek bütün ayrıntılarıyla yanıtlıyor. 

https://youtu.be/dRYTJnvGUt0?t=16

Veganlara Omega 3 takviyesi: Keten Tohumu

Dr. Oğuzcan Kınıkoğlu, vegan beslenenlerin Omega 3 eksikliğini keten tohumu ile takviye edebileceklerini anlatıyor. Kaynak: Vegan Patates YouTube kanalı.

https://youtu.be/_fnQ4MhtREE

Keten Tohumu Sağlık Bilgileri

Prof.Dr.Serdar Akgün, sağlıkla ilgili bilgiler verdiği YouTube kanalında,  “Keten Tohumu, Faydaları ve Zararları” konusunu ayrıntılarıyla aktarıyor. 

https://youtu.be/38Sv4YQjwcQ

Keten Tohumunun Bitmeyen Faydaları

Dr. Ender Saraç ve Dr. Yavuz Dizdar, keten tohumunun vücudumuz için bitmeyen faydalarını anlattılar. Kaynak: Show TV-Dr.Ender Saraç ile Sağlıklı Günler-Bölüm 80

https://youtu.be/fA2oygEETvI

Sağlıklı beslenmede süper gıda: Keten Tohumu

Prof. Dr. Yavuz Yörükoğlu, „5 dakikada sağlık“ YouTube kanalında, sağlıklı beslenmek için „Süper Gıda“ olarak nitelendirdiği Keten Tohumunu tavsiye ediyor. 

https://youtu.be/k2rc65X15B4

Kadim şifa kaynağı keten tohumu

Fizyoterapist Aynur Baş, YouTube kanalında keten tohumunu şifa kaynağı olarak nitelendirerek, içeriğindeki zengin lif, Omega 3, vitamin, mineral gibi maddelerle pekçok hastalığa nasıl şifa olduğunu anlatıyor.

https://youtu.be/VCDiFawvQP8

Menü