fbpx

KURUCU ORTAKLARIMIZ

Döngü Kooperatifi, ulusal ve uluslararası platformlarda Türkiye’yi temsil etmiş ve etmekte olan; mühendis, finansçı, akademisyen, iletişimci, öğretmen, ekonomist gibi farklı meslek gruplarından insanların bir araya gelerek oluşturduğu bir yapıdır.

Ayçe Bükülmeyen

Ayçe Bükülmeyen

Gazeteci, Yazar

İş birliği, dayanışma ve birlikte ilerlemenin en güzel ve somut örneği olan bu güzel oluşuma dahil olmak beni çok heyecanlandırıyor.

Burcu Karaca

Burcu K. Uğural

Tekstil Mühendisi

Hayatımdaki izleri ve nefes aldığımı hissettiğim anları çoğaltmanın peşinde anlamlı bir ömür geçirmeye çalışıyorum.

Elmas Kuruoğlu

Elmas Kuruoğlu

Ekonomist

Herkese mutlu ve başarılı olabileceği bir iş alanı sunabilecek, dünyada açlığı bitirecek, doğayı ve hayvanları koruyacak yardımlaşmayı ve üretimi hayal ediyorum.

Güliz Kıymaz

Güliz Kıymaz

İşletmeci

Hayatıma yeni bir amaç katacak bu işin parçası olmak ve bu ekiple birlikte çalışmak beni çok heveslendiriyor.

Müge Nisari

Müge Nisari

Gıda Mühendisi

Doğayı korumak, geliştirilebilir ve sürdürülebilir bir projenin içinde olmak, kadına destek vermek, bilgi ve tecrübeyi ihtiyacı olanla paylaşmak ve daha iyi bir gelecek için buradayım.

Sevda Boduroğlu

Sevda Boduroğlu

Gazeteci

Gençlerin eğitimi, doğal çevrenin korunması, üretimin arttırılması ve kadınlarımızın güçlenmesi konuları ile yakından ilgiliyim.

Tülay Aktan

Tülay Aktan

Avukat

Verimli toprak, farklı iklimler, güçlü bir çok insan; ülkemizde hepsi var… Binbir emek, düzgün tohum ve bol bereket diyerek bir araya geldik! Olmazsa olmazımız tarım için el ele.

Zeynep Çakaloz

Zeynep Çakaloz

Tekstil Mühendisi

Bu zamana kadar edindiğim tecrübeyi yaşama ve yaşadığımız coğrafyaya katkı için paylaşabilme fikri çok heyecan verici. Birlikten doğan kuvvet ve enerji ile güzel insanlarla güzel işler yapacağız.

Zeynep Derece

Endüstri Mühendisi

Beni tanıyan herkes bilir tarım deyince içim titrer; her şeyin topraktan gelip toprağa döndüğü döngü beni büyülüyor. Bu döngüyü daha çok kişiyle paylaşabilmek için buradayım.

ORTAKLARIMIZ

Aslı Odabaşı

İnşaat Mühendisi

Şifa verdikçe şifalanmak, nefes almak, doğayla varolan enerji ile tam da olmak istediğim yerdeyim. Ekolojik denge ile titreş, doğa enerjisi ile iyileş!

Meltem Çiftçi

Meltem Çiftçi

Çevre Mühendisi

Çevre Mühendisi olarak doğaya aşığım. İlaçsız tarım üretimi, karbon ayak izini azaltmak, kadına destek, tarımda Ar-Ge hedefleri olan bir kooperatifin ortağı olmaktan çok mutluyum.

Yeşim Akbörü

Kimya Mühendisi

Dünyanın yaşanabilirliği doğanın sağlığına bağlı! Toprağın, suyun, havanın hak ettiği değeri vermeye çabalıyorum.

Ürünlerimiz artık Mağaza'da!

Menü