fbpx

Projelerimiz

Sabancı Vakfı Hibe Programı Eğitim Programı

Sabancı Vakfı Hibe Programı kapsamındaki eğitimler programlandı.

Sabancı Vakfı Hibe Programı kapsamında desteklenen “Sürdürülebilir Tarım ile Kırsalda Kadın Liderler: Ketenin Döngüsü” projesi kapsamında gerçekleşecek eğitimler netleşti.
Kadın ve gençlerden oluşan topluluk liderlerinin yetiştirilmesini hedefleyen Döngü Kooperatifi’nin İzmir’in Tire ilçesine bağlı Kahrat Köyü’ndeki kadınlara yönelik düzenleyeceği eğitimler, konusunda uzman değerli eğitimciler eşliğinde Aralık, Ocak ve Şubat aylarında gerçekleşecek. Aralık-Haziran arasında ise, ekimden hasata keten bitkisinin tarımı ile ilgili bilgilendirme toplantıları ve saha çalışmaları düzenlenecek.

Projeye Nasıl Destek Olabilirim

Bu projeye destek olmak için:

Projenize nasıl destek olabilirim?

Döngü Kooperatifi’nin ülkemizde yerli keten üretimini yeniden başlatma, yaygınlaştırma ve keteni hayatımıza katma proje ve çalışmalarına destek vermek isterseniz:

. Instagram hesabımızı takip etmeye başlayabilirsiniz.

. Ketenle ilgili bilgilerinizi ve deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

. Dilerseniz gönüllümüz olur, çalışmalarımıza katkıda bulunabilirsiniz.

. Web sayfamızdaki Ketenden Şeyler ve Mağazamız bölümündeki bilgileri inceleyebilir, arzu ettiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

. Keten gıda ürünlerini mutfağınıza sokarak, sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz. İlginç ketenli tarifleriniz varsa bize gönderebilirseniz.

Sosyal Medya
Instagram
LinkedIn
YouTube
Fongogo
Menü