fbpx

Projelerimiz

Sabancı Projesi

Sabancı Vakfı 2023 Hibe Programı’nın desteğini kazandık.

Sabancı Vakfı Açık Çağrılı Hibe Programı kapsamında desteklenmesine karar verilen 8 projeden birisi, Döngü Kooperatifi’nin çalışması oldu.

Türkiye’nin 51 ilinden toplam 260 başvuru Sabancı Vakfı ekibi ve bağımsız bir değerlendirme kurulu tarafından ele alındı. Mütevelli Heyeti’nin onayı ile 8 proje hibe almaya hak kazandı. Kadın, genç ve engelli hedef kitlelerine yönelik eğitim alanında seçilen 8 proje arasına giren Döngü Kooperatifi’nin çalışması “Sürdürülebilir Tarım İle Kırsalda Kadın Liderler: Keten Döngüsü” ismini taşıyor. Hibe almaya hak kazanan 8 dernek ve kooperatif temsilcileri, İstanbul’da düzenlenen tanışma toplantısında buluştu. Toplantıya Döngü Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Derece ve ortağı Dr. Burcu Karaca Uğural katıldılar.

Projeye Nasıl Destek Olabilirim

Bu projeye destek olmak için:

Projenize nasıl destek olabilirim?

Döngü Kooperatifi’nin ülkemizde yerli keten üretimini yeniden başlatma, yaygınlaştırma ve keteni hayatımıza katma proje ve çalışmalarına destek vermek isterseniz:

. Instagram hesabımızı takip etmeye başlayabilirsiniz.

. Ketenle ilgili bilgilerinizi ve deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

. Dilerseniz gönüllümüz olur, çalışmalarımıza katkıda bulunabilirsiniz.

. Web sayfamızdaki Ketenden Şeyler ve Mağazamız bölümündeki bilgileri inceleyebilir, arzu ettiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

. Keten gıda ürünlerini mutfağınıza sokarak, sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz. İlginç ketenli tarifleriniz varsa bize gönderebilirseniz.

Sosyal Medya
Instagram
LinkedIn
YouTube
Fongogo
Menü